Historia firmy

skup samochodów krakówOd czasu, gdy do naszego kraju zaczęły napływać sprowadzane z zagranicy używane samochody, pojawiło się wiele mniejszych i większych skupów samochodowych. W obecnych czasach ich liczba znacznie zmalała, aczkolwiek wiele z nich nadal prężnie działa i się rozwija. Profesjonalne skupy, które zatrudniają wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników skupują auta niemalże każdej marki, o każdym kolorze i wyposażeniu. Zwracają uwagę jedynie na rocznik. Wiele tego typu firm skupuje samochody, które nie cieszą się zbyt dużą popularnością, te luksusowe, jak również pochodzące z edycji limitowanych.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną pomocą w pozbywaniu się niechcianych aut. Skupujemy pojazdy wszystkich marek. Działamy na rynku od kilku lat. Posiadamy ogromne doświadczenie, jak również wiedzę. Nasi pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani. Cenimy sobie profesjonalizm oraz uczciwość. Współpracowaliśmy z wieloma zadowolonymi Klientami, a świetnie przeprowadzone transakcje, dobra opinie zadowolonych kontrahentów sprawiają, iż nieustannie się rozwijamy i zdobywamy nowych. Nasi pracownicy służą radą oraz pomocą. Zawsze są gotowi Państwa wysłuchać i odpowiedzieć na interesujące Państwa pytania. Ponadto posiadają możliwość osobistego odbioru auta od Klienta.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, zapoznania się z warunkami sprzedaży, zatelefonowania, napisania wiadomości e-mail, a następnie wypisania formularza zgłoszeniowego. Naszym Klientom gwarantujemy satysfakcję z dokonanej transakcji, która finalizowana jest w sposób legalny, bezproblemowy oraz całkowicie zyskowny dla sprzedającego samochód. Nasz skup pojazdów jest świetnym miejscem dla wszystkich, którzy pragną bezproblemowo pozbyć się auta, jak również poszukują profesjonalnej pomocy.